Czerwona kulka (ID: 1448)Opis: Logiczna gra zręcznościowa. W grze sterujemy małą czerwoną kulką. Naszym zadaniem jest pokonanie wyznaczonej trasy do zamku, która składa się z różnych poziomów trudności. Im bliżej zamku, tym trudniejsze trasy mamy do pokonania. Grą sterujemy za pomocą kursorów. Wykorzystaj właściwości kulki i miłej zabawy. Sterowanie:
Grano: 8311 razy
Łamigłówka
Łamigłówka gra online
Na planszy znajduję się trzy kulki w kolorze zielnym i jedna kulka niebieska. Za pomocą kulki niebieskiej trzeba przesunąć kulki zielone w wyznaczone miejsce. Wtedy kończy się jeden etap gry. Każdy ru ...
Bloby
Bloby gra online
To są te kolorowe żelki, choć każdy może je nazwać jak tylko uważa. Trzeba klikać w odpowiedniej kolejności i spowodować ich łączenie i znikanie.
Pięciokąty
Pięciokąty gra online
Poprzesuwaj tak pieciokąty, aby tego samego koloru stykały się ze sobą. Poniższa gra logiczna z całą pewnością znakomicie wypełni wolny czas w godzinach pracy lub po szkole.
Równoważnia
Równoważnia gra online
Na położoną na dole ekranu równoważnie spadają kolejne elementy. Należy zdecydować o tym jak je ustawić aby nie zatracić równowagi i zachować ją w poziomej linii. W każdej następnej rundzie pojawiają ...
Copyright 2011 RUSZGLOWA.EU © - Darmowe gry logiczne